קורס מכירות

מכירות זה למעשה מה שמחזיק ומעלה את העסק

קודם כל הסבר קצר על ההבדל בין שיווק ומכירות

שיווק הוא כל הנושא של פילוח השוק לפי קהלים שצריכים את המוצר והדרך להגיע אליהם כדי לעניין אותם בקנייה. לדוגמא עסק שעוסק בהתקנת מצלמות אבטחה לעסקים צריך לדעת איך לשווק לבעלי עסקים, זה יכול להיות דרך פרסום באינטרנט על ידי קידום אתרים אורגני, פרסום בפייסבוק או פנייה ישירה או בדרכים אחרות.

אחרי שבעל העסק תמחר את המוצר הוא צריך לבצע את המכירה עצמה. אחוזי הסגירה צריכים להיות גבוהים. עסק חייב למכור במחיר שטוב לו וכמה שיותר כדי להצליח.

אם יש לכם עסק עובד עם מכירות של מוצרים מול אנשים או שאתם אנשי מכירות כדאי לכם לקחת קורס מכירות לשיפור הרמה.

במכירה צריך לדעת להעביר ללקוח שהוא מקבל ערך למחיר שהוא משלם. כך למשל התקנת אינטרקום לבית משותף יכולה לעלות סכום מסוים ויכולים להיות הרבה הבדלים של דגמים, מחירי התקנה ותכונות שיש לאינטרקום. אם בא נציג ועד הבית להתעניין הוא צריך להשתכנע שהוא מקבל תמורה מלאה למחיר גם אם המחיר הוא יקר יותר ממה שאחרים מציעים.

יש כמה טכניקות של מכירה שהמוכר צריך לדעת להשתמש בהן כדי להצליח במכירה. בהתחלה המוכר חייב להבין מה בדיוק הקונה צריך ובהתאם לזה לדעת למכור לו.

איש מכירות מיומן יזהה במהירות מיהו הלקוח ומה הצרכים שלו וכך הוא יוכל למכור לו את המוצר.

במקרה ויש לעסק אנשי מכירות צריך לדעת איך לתגמל אותם. איש מכירות שמוכר למשל מכונות כביסה בחנות לחומרי חשמל שונה למשל מאיש תחזוקה שעובד בעסק. לאיש מכירות יש מטרה שהיא למכור כמה שיותר. לכן צריך לדעת איך לתגמל אותו בצורה נכונה על מנת שתהיה לו יותר מוטיבציה למכור כמה שיותר. איש תחזוקה מקבל משכורת קבועה לביצוע העבודה ואם איש המכירות יקבל אותו שכר על מכירת 20 מכונות כביסה לחודש וגם על 60 מכונות כביסה בחודש לא תהיה לו מוטיבציה למכור יותר. לכן תגמול של אנשי מכירות זה משהו שגם כן צריך לקחת בחשבון וללמוד.

קורס מכירות טוב יכול לתת לאנשי המכירות של החברה עוד טכניקות מכירה ועוד טריקים שיגרמו להם למכור יותר.

כדאי לעבור קורס מכירות אצל איש מכירות מנוסה שיודע להזניק את העסק קדימה