מצלמות אבטחה לבית ולעסק

בבית שלנו וגם בעסק יש דברים שמאוד יקרים לנו בין אם זה אנשים ובין אם זה רכוש. כמובן שנרצה לשמור על הרכוש שלנו ויש לזה הרבה אפשרויות, החל ממצלמה פשוטה שאפשר להתחבר אליה דרך האינטרנט ועד למערכות מורכבות.

מערכת אבטחה להגנה טובה צריכה להיות מורכבת ממספר מצלמות שמכסות את האזור המאובטח מבפנים ומבחוץ. מצלמות אבטחה לבית או לעסק יכולות לשדר אונליין ואפשר עם חיבור מתאים לצפות בהם מכל מקום באינטרנט. מלבד שידור ישיר ניתן גם לבצע הקלטות של המצלמות כדי לראות מה קורה בכל מקום ובמיוחד במקומות רגישים כמו כניסה לבית או קופה של עסק. אפשר לחבר את מערכת האבטחה גם לגלאי עשן שמחוברים לדלתות עם מגנט שנפתחות אוטומטית במקרה שריפה. אפשר גם לחבר אינטרקום עם מצלמה לשערים ולדלתות וכך לראות מרחוק מי רוצים להכנס.

מצלמות אבטחה לעסק זה גם משהו חשוב מאוד וזאת מערכת שמגינה ומרתיעה. בעסק שמים מצלמות אבטחה עם הקלטה על הקופה, על הכניסה, על המחסן ועל חלל העסק.

עצם המצאות המצלמות זה משהו מרתיע מאוד ואפשר גם בעזרתן לתחקר מה קרה קודם.

מערכת האבטחה יכולה להתריע גם בעזרת סירנה וגם בעזרת משלוח הודעות דרך האינטרנט. מערכות אבטחה מודרניות יכולות להיות מתופעלות דרך אפליקציה בטלפון שתנהל את הכל והן כוללות גם סוללת גיבוי למקרה שהחשמל ירד או הורד מסיבה מסוימת. כדאי להתייעץ עם מתקין מנוסה ומקצועי לפני שבוחרים מערכת מצלמות אבטחה ולראות שקונים מערכת איכותית עם אחריות

מצלמת אבטחה מסוג כיפה